Starostowie o drodze

Data: 04-02-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Starostowie o drodze

Kolejne spotkanie starosty pilskiego ze starostą z północnej Wielkopolski. Tym razem w Starostwie Powiatowym w Pile gościł starosta złotowski Ryszard Goławski.

Tematem spotkania była modernizacja dróg powiatowych, które przebiegają przez powiat pilski i powiat złotowski. Taką drogą jest m.in. droga Piła – Zelgniewo, której blisko 4-kilometrowy odcinek znajduje się na obszarze administracyjnym powiatu złotowskiego.

- Ponieważ planujemy remont kolejnego odcinka na drodze Płotki – Zelgniewo z budżetu Powiatu Pilskiego, poprosiliśmy starostę złotowskiego o zaplanowanie w przyszłości działań związanych z modernizacją tej części, która leży w jego gestii – mówi Franciszek Tamas, starosta pilski. –Otrzymaliśmy zapewnienie, iż taka możliwość zostanie rozpatrzona.