Kolejni nauczyciele mianowani

Data: 13-01-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Kolejni nauczyciele mianowani

12 stycznia br. w Starostwie Powiatowym w Pile trzem kolejnym nauczycielom wręczone zostały akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego. Akty wręczał Eligiusz Komarowski, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile.

Akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego odebrali:

• Katarzyna Chojnowska - nauczycielka matematyki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pile,
  • Małgorzata Pieczora - nauczycielka informatyki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile,
  • Tomasz Aszemberg - nauczyciel-trener w Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile.

- Jestem dumny, że w szkołach Powiatu Pilskiego pracują tak wspaniali nauczyciele, którzy z jednej strony stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, a z drugiej mają znakomity kontakt z młodzieżą, którzy pracują z pasją i zaangażowaniem – mówił do zebranych Eligiusz Komarowski, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych i osobistych!