Spotkanie wigilijne pracowników Starostwa Powiatowego w Pile

Data: 23-12-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Spotkanie wigilijne pracowników Starostwa Powiatowego w Pile

22 grudnia br. odbyło się spotkanie wigilijne pracowników Starostwa Powiatowego w Pile. Uczestniczył w nim starosta pilski Franciszek Tamas, wicestarosta Stefan Piechocki, etatowy członek zarządu Eligiusz Komarowski oraz nieetatowi członkowie: Mirosław Pierko i Jerzy Wiesiołek. Na spotkaniu obecny był równie przewodniczący Rady Powiatu w Pile Kazimierz Wasiak.

Podczas spotkania, pod adresem pracowników Starostwa Powiatowego w Pile, padło wiele ciepłych słów i życzeń. Oto fragmenty wystąpień:

Franciszek Tamas, starosta pilski: Jako pracownicy samorządowi, wybraliśmy bardzo trudną drogę, jaką jest służba społeczna. Sam pracuję w samorządach od 30 lat, i jest to droga pełna wyzwań, wyborów, trosk, na której jest bardzo mało radości. Jesteśmy jednak po to, by służyć mieszkańcom choć często za tę służbę otrzymujemy słowa krytyki zamiast uznania. Nie mamy jednak na to wpływu, mamy natomiast wpływ na to co robimy i staramy się, aby nasza praca była wykonana jak najlepiej. Życzę Państwu, aby w te dni zadumy i radości,  smutku było jak najmniej, abyście w gronie rodziny i przyjaciół byli szczęśliwi i spokojni. Życzę, aby przyszły rok był lepszy niż obecny i abyście byli bardziej szczęśliwi i zadowoleni.

Kazimierz Wasiak, przewodniczący Rady Powiatu w Pile: Jest mi niezmiernie milo, że mogę się z państwem spotkać. Wielu z Państwa widzę po praz pierwszy ponieważ nie ze wszystkimi ma m styczność na co dzień. Osobiście doceniam Waszą i bardzo pozytywnie ją oceniam. Chciałbym życzyć Państwu by radość i dobro, które emanuje z nas przy wilijnym stole, towarzyszyło nam również każdego dnia następnego roku.

Stefan Piechocki, wicestarosta pilski: Jestem z Wami już prawie 10 lat i traktuję jak rodzinę. Na Święta życzę Wam abyście zapomnieli o problemach dnia codziennego, abyście odpoczęli od pracy, która jest niezwykle trudna. Życzę Wam również spokoju, zdrowia i szczęścia w Nowym 2016 Roku.

Eligiusz Komarowski, etatowy członek zarządu: Życzę Wam abyście się czuli się w tym miejscu jak w domu, abyście byli zadowoleni i uśmiechnięci, żebyście nie zrażali się niepowodzeniami, gdyż praca każdego z nas jest równie ważna. Życzę Wam zdrowia, szczęścia i uśmiechu.