Spotkanie opłatkowe w Zaciszu

Data: 17-12-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Spotkanie opłatkowe w Zaciszu

16 grudnia br. w Restauracji Zacisze w Szydłowie odbyło się spotkanie opłatkowe Warsztatu Terapii Zajęciowej Caritas w Leżenicy oraz Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas w Pile.

Przy wigilijnym stole, wspólnie z kadrą  i uczestnikami WTZ w Leżenicy oraz ŚDS w Pile zasiedli zaproszeni goście: starosta pilski Pan Franciszek Tamas, etatowy członek zarządu Eligiusz Komarowski, członek zarządu powiatu Mirosław Pierko, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pile Anna Szarzyńska, sekretarz gminy Szydłowo Iwona Mazur, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szydłowie Marzena Hertel, inspektor  PCPR w Pile Tomasz Olszewski, radny gminy Szydłowo Mieczysław Dubowy i Krzysztof Urbanowicz  z ramienia MOPS w Pile.

Zebranych gości ciepłym słowem przywitali: dyrektor Centrum Charytatywno-Opiekuńczego ks. Leonard Zych oraz kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej Caritas w Leżenicy Iwona Thiel. Głos zabrał również starosta pilski Pan Franciszek Tamas składając wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Po wspólnej modlitwie, dzieląc się opłatkiem, złożono sobie bożonarodzeniowe życzenia. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania. Każdy z gości został obdarowany drobnym upominkiem wykonanym przez podopiecznych WTZ i ŚDS. Otrzymali oni słodkie  upominki od Mikołaja.