Starostwo strzelało

Data: 15-12-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Drużyna Starostwa Powiatowego w Pile wywalczyła Puchar Rodzinny, jako samorządowa rodzina, w zawodach strzeleckich pn. I Pilski Puchar Zimy, które odbyły się 12 grudnia br. na strzelnicy „Tarcza”. Zawody zorganizował Strzelecki Klub Sportowy „Inter-Continental”.

Drużyna Starostwa startowała w kategorii VIP. W jej składzie znaleźli się: starosta pilski Franciszek Tamas, etatowy członek zarządu Eligiusz Komarowski oraz wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Pile Roman Sobieszczyk. Ekipa powiatu wystrzelała 132 punkty i zdobyła III miejsce za reprezentacją sekcji historycznej Złotów (194 punkty) i Urzędu Miasta Piły (140 punktów). |W punktacji indywidualnej Franciszek Tamas zajął piąte miejsce (59 punktów), a Eligiusz Komarowski czwarte (60 punktów).

Drużyna Starostwa Powiatowego w Pile otrzymała też od organizatorów Puchar Rodzinny jako samorządowa rodzina powiatowa.