Wigilia w WTZ Ujście

Data: 14-12-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Wigilia w WTZ Ujście

10 grudnia br. w Warsztacie Terapii Zajęciowej przy parafii pw. Św. Mikołaja w Ujściu odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne. W spotkaniu uczestniczył starosta pilski Franciszek Tamas.

Obecni byli również: przewodniczący Rady Miejskiej w Ujściu Marek Jankowski, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pile Anna Szarzyńska oraz kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ujściu Iwona Kończewska.
W WTZ znalazła się choinka przystrojona ozdobami, długi stół nakryty białymi obrusami i zastawiony wigilijnymi potrawami. Po przeczytaniu fragmentu ewangelii, oraz ciepłych życzeniach przekazanych od gości dzielono się opłatkiem a przy wigilijnym stole śpiewano wspólnie kolędy. Były to chwile pełne radości.