„Pusta choinka” już 12 grudnia

Data: 03-12-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

„Pusta choinka” już 12 grudnia

Centrum Charytatywno-Opiekuńcze Caritas pw. Matki Bożej z Lourdes w Pile zaprasza do udziału w akcji pn. „Pusta Choinka”, która odbędzie się 12 grudnia w godz. 12.00-18.00 w Centrum Handlowym Atrium Kasztanowa w Pile. Akcji patronuje m.in. starosta pilski Franciszek Tamas.

Celem akcji jest zebranie świątecznych prezentów dla 160 dzieci z pilskich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów. Ich marzenia spisali pedagodzy i  nie są one zbyt wygórowane: ciepła kurtka, buty, plecak, przybory szkolne itp. Aby wziąć udział w akcji wystarczy przyjść tego dnia do Atrium Kasztanowa, ściągnąć świąteczną kartkę z marzeniami jednego z dzieci i zostać Świętym Mikołajem. Pieniądze na paczki można wpłacać również na konto Centrum Charytatywno-Opiekuńcze Caritas Bank Pekao S.A. II oddział Piła nr 18124017051111000019038067 z dopiskiem PUSTA CHOINKA.

Akcji towarzyszyć będzie koncert charytatywny, podczas którego wystąpią: Niepubliczne Przedszkole Caritas nr 1 w Pile, „Jachson”, Daria Fiuk, Tuczyński Chór przy Gminnym Ośrodku Kultury w Tucznie, Szkoła Muzyczna w Pile, Szkoła Podstawowa nr 5 w Pile, Zespół AVANS ze Szkoły Policji w Pile, Studio Piosenki Estradowej przy RCK oraz Zespół Wokalny „Wrzosy” przy DPS w Pile.

Zapraszamy do włączenia się w akcję i podzielenia się sercem z najbiedniejszymi!