Jesteś pracodawcą lub osobą bezrobotną? Złóż wniosek o dofinansowanie w PUP

Data: 17-11-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Jesteś pracodawcą lub osobą bezrobotną? Złóż wniosek o dofinansowanie w PUP

Powiatowy Urząd Pracy w Pile zaprasza do składania wniosków w następujących naborach:

1. Nabór wniosków dla pracodawców o refundację kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy:

• dla osób po 50-tym roku życia długotrwale bezrobotnych, w ramach programu specjalnego „Aktywni po pięćdziesiątce”. Maksymalna wysokość refundacji 21.500 zł na jedno stanowisko pracy;
  • dla osób długotrwale bezrobotnych, w ramach programu specjalnego „Powrót do pracy”. Maksymalna wysokość refundacji 20.000 zł na jedno stanowisko pracy.

Szczegóły naboru

2. Nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 20.000 zł.
Termin składania wniosków do 23 listopada 2015r.

Szczegóły naboru

3. Nabór wniosków o organizację 3-miesięcznych staży z deklaracją zatrudnienia po stażu na co najmniej 3 miesiące w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy  w powiecie pilskim (I)” realizowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego. Termin składania wniosków do 20 listopada 2015r.

Szczegóły naboru

4. Nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie pilskim (I)” realizowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego. Maksymalna kwota refundacji wynosi 20.000 zł.

Szczegóły naboru

5. Nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy ze środków Funduszu Pracy przyznanych według algorytmu. Maksymalna kwota refundacji wynosi 20.000 zł.

Szczegóły naboru

6. Nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych do 30 roku życia w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie pilskim (I)” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 20.000 zł

Szczegóły naboru

7. Nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych od 30 roku życia w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie pilskim (I)” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 20.000 zł