Obradował Zarząd Powiatu

Data: 13-11-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Obradował Zarząd Powiatu

13 listopada br. odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatu w Pile. Zarząd podjął m. in. uchwałę w sprawie rozwiązania umowy o pracę z dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg w Pile, a także zatwierdził projekt budżetu na 2016 rok i projekt Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2016-2023.

Zarząd Powiatu w Pile na posiedzeniu w dn. 13 listopada br. podjął uchwałę w sprawie rozwiązania umowy o pracę za porozumieniem stron z Krzysztofem Tomczykiem, dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg w Pile. Uchwała została podjęta na wniosek K. Tomczyka, który poprosił o rozwiązanie umowy z dniem 10 listopada br. i do wniosku tego Zarząd Powiatu się przychylił.

Aktualnie jednostką kieruje zastępca dyrektora Zdzisław Marciniak, a niebawem starosta pilski ogłosi konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Pile.

Zarząd Powiatu w Pile w dn. 13 listopada br. zatwierdził projekt budżetu i projekt Wieloletniej Prognozy Finansowej na rok 2016 i lata następne. Dokumenty te trafiły już do Biura Rady Powiatu, a następnie do radnych Rady Powiatu w Pile. Zgodnie z wymogami ustawowymi Rada Powiatu musi przyjąć uchwałę budżetową na 2016 rok do 31 grudnia 2015 roku.

Agnieszka Matusiak