Zbadaj się za darmo! Jak zgłosić się na badanie?

Data: 13-11-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zbadaj się za darmo! Jak zgłosić się na badanie?

Mieszkańcy powiatu pilskiego mogą skorzystać z bezpłatnych badań w kierunku nowotworów płuc i oskrzeli, sutka oraz jelita grubego.

Jest to możliwe dzięki programowi pn. „Poprawa zdrowia publicznego i ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu na obszarze powiatu pilskiego – profilaktyka chorób nowotworowych”, na który Powiat pozyskał ponad 2,2 mln złotych z Norweskiego Mechanizmu Finansowego i budżetu państwa. Jak zgłosić się na badanie?

Aby wziąć udział w badaniu należy:

1. Wypełnić ankietę/ty. Ankiety dostępne są w:

• Starostwie Powiatowym w Pile al. Niepodległości 33/35 (pokój nr 316),

• Szpitalu Specjalistycznym w Pile ul. Rydygiera 1 (kancelaria, parter pokój nr D14),

• gabinetach lekarzy rodzinnych,

• urzędach miast i gmin na terenie powiatu pilskiego.

Uwaga! Ankietę można pobrać również ze strony internetowej projektu www.zdrowie.powiat.pila.pl.

2. Włożyć ankietę/ty do koperty i zamknąć oraz dopisać na kopercie „Ankieta – PL 13”.

3. Dostarczyć wypełnioną ankietę/ty osobiście lub wysłać do Szpitala Specjalistycznego w Pile, ul. Rydygiera 1 (kancelaria, parter pokój nr D14) lub Starostwa Powiatowego w Pile, al. Niepodległości 33/35 (pokój nr 316) lub gabinetu lekarza rodzinnego lub urzędu miasta i gminy na terenie powiatu pilskiego.

Osoby, które złożyły ankiety zostaną telefonicznie powiadomione czy zakwalifikowały się na badanie czy też nie.

Szczegółowe informacje na temat projektu i bezpłatnych badań można uzyskać pod numerami telefonów:

• 67 210 62 06 w Szpitalu Specjalistycznym w Pile,

• 67 210 93 15 w Starostwie Powiatowym w Pile,

a także na stronie internetowej projektu www.zdrowie.powiat.pila.pl