Konkurs na dyrektora MOW w Łobżenicy

Data: 23-10-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Konkurs na dyrektora MOW w Łobżenicy

Zarząd Powiatu w Pile ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Łobżenicy. Zainteresowani mogą składać swoje oferty do 12 listopada br. w Starostwie Powiatowym w Pile.

Oferty powinny zawierać m. in. uzasadnienie przystąpienia do konkursu wraz z koncepcją funkcjonowania i rozwoju placówki, a także życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej zawierający informację o stażu pracy pedagogicznej, dydaktycznej lub stażu pracy na stanowiskach kierowniczych. Dodatkowo kandydaci powinni spełniać inne wymagania formalne określone w ogłoszeniu o konkursie, które znajdują się na www.bip.powiat.pila.pl. Postępowanie konkursowe przeprowadzi komisja powołana przez Zarząd Powiatu w Pile.

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Łobżenicy to placówka o ponad 60-letniej tradycji. Zajmuje się pomocą młodzieży niedostosowanej społecznie, wymagającej specjalnej organizacji nauki, metod pracy i wychowania.