LGD Krajna nad Notecią zaprasza na spotkania

Data: 23-10-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

LGD Krajna nad Notecią zaprasza na spotkania

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Krajna nad Notecią  organizuje 28 października spotkania dla przedsiębiorców oraz członków organizacji pozarządowych.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Krajna nad Notecią zaprasza w dniu 28 października br. lokalnych przedsiębiorców oraz osoby planujące otworzyć działalność gospodarczą z terenu powiatu pilskiego na spotkanie konsultacyjne dotyczące inicjatyw i możliwości pozyskiwania środków w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) na lata 2015 – 2020. Spotkanie odbędzie się w Pobórce Wielkiej (budynek szkoły) o godz. 15.00.

Na kolejne spotkanie, stowarzyszenie zaprasza członków organizacji pozarządowych z terenu powiatu pilskiego. Spotkanie będzie miało charakter konsultacyjny i będzie dotyczyło inicjatyw w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) na lata 2015 – 2020. Spotkanie odbędzie się 28 października br. w Pobórce Wielkiej (budynek szkoły) o godz. 17.00.