Strażacy uhonorowani przez starostę

Data: 22-10-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Strażacy uhonorowani przez starostę

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile odbyło się uroczyste spotkanie starosty pilskiego Franciszka Tamasa ze strażakami, którzy osiągnęli wybitne sukcesy w mistrzostwach oraz zawodach sportowo-pożarniczych.

Starosta pilski wyraził słowa uznania dla osiągnięć strażaków i wręczył im listy gratulacyjne. Otrzymali je:

1) asp. Przemysław Chodynicki,
2) mł. ogn. Bartłomiej Wolan,
3) st. sekc. Adrian Romanowski,
4) sekc. Łukasz Pawłowski,
5) st. str. Sebastian Kołodziejewski,
6) st. str. Karol Subdarzewski.
Cała grupa wywalczyła w bieżącym roku tytuł mistrza Wielkopolski strażaków PSP i OSP w płetwonurkowaniu.

Wyróżnienia starosty pilskiego otrzymali również:
1) mł. kpt. Krzysztof Gajewski,
2) sekc. Paweł Kłodziński,
którzy reprezentowali z sukcesami  KP PSP w Pile, podczas wielu zawodów o charakterze sportowo – pożarniczym.

- Jestem przekonany, że Wasz aktywny udział w zawodach i mistrzostwach, to rezultat wspaniałego wyszkolenia, przydatnego zwłaszcza w trakcie wykonywania niezmiernie trudnych zadań, przypisanych do tego jakże odpowiedzialnego zawodu. Bardzo dziękuję Wam za godne promowanie ziemi pilskiej – mówił podczas spotkania ze strażakami, starosta Franciszek Tamas.

W podziękowaniu za wsparcie działań pilskich strażaków płetwonurków i sportowców, strażacy wręczyli staroście pilskiemu, okolicznościową statuetkę.

Agnieszka Matusiak