O inwestycjach z wójtami i burmistrzami

Data: 22-09-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

O inwestycjach z wójtami i burmistrzami

21 września w Urzędzie Miejskim w Wyrzysku odbyło się spotkanie wójtów i burmistrzów powiatu pilskiego z udziałem wicestarosty pilskiego Stefana Piechockiego. Było to już kolejne spotkanie samorządowców.

Spotkania przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Pile z wójtami i burmistrzami odbywają się systematycznie, co dwa miesiące. Dzisiejsze, poświęcone było omówieniu stanu zaawansowania inwestycji drogowych realizowanych przez Powiat na terenie poszczególnych gmin. Mówiono także o inwestycjach zaplanowanych do realizacji do końca bieżącego roku. Wśród nich warto wymienić choćby modernizację ulicy Złotowskiej w Łobżenicy, chodnika w Dworzakowie czy drogi w Dębówku Nowym.

- Wszyscy jesteśmy za tym, aby rozmawiać i współpracować ponieważ łączy nas wiele wspólnych tematów, nie tylko w zakresie inwestycji drogowych. Chcemy na bieżąco się informować i na bieżąco rozwiązywać problemy – mówi Stefan Piechocki, wicestarosta pilski.

Kolejne spotkanie wicestarosty pilskiego z wójtami i burmistrzami odbędzie się za dwa miesiące w Miasteczku Krajeńskim.

Tekst: Agnieszka Matusiak

Zdjęcie: Urząd Miejski w Wyrzysku