Konkurs dla uczniów rzemiosła fryzjerskiego - rozstrzygnięty

Data: 29-05-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Konkurs dla uczniów rzemiosła fryzjerskiego - rozstrzygnięty

24 maja  2015 roku w siedzibie złotowskiego Cechu odbył się III Regionalny Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego, zorganizowany przez Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą w Poznaniu oraz Cech Rzemiosł Różnych w Złotowie.

W  konkursie udział wzięli uczniowie klas I, II oraz III z zakładów rzemieślniczych z powiatów pilskiego, złotowskiego, trzcianecko-czarnkowskiego  oraz wałeckiego.

Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Pilski Franciszek Tamas. W imieniu Starosty nagrody, ufundowane przez Powiat Pilski, wręczył Eligiusz Komarowski Etatowy Członek Zarządu.

Zwycięzcą konkursu w klasie I  w kategorii fryzur awangardowych została Renata Lewandowska, w kategorii Fryzur Pin-Up w klasie II - najlepszy okazał się Radosław Kaput z Piły natomiast w klasie III w kategorii Dział Damski na najwyższym podium uplasowała się Marta Nowak. Kategoria Dział Męski okazała się szczęśliwa dla uczestników z Piły – na podium stanęli reprezentanci z naszego Powiatu.  Pierwsze miejsce zajęła  Angelika Rajch z Piły. Drugie miejsce wywalczyła Emilia Sieg, natomiast na najniższym podium stanęła Klaudia Magdalena Parecka.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu!