Witamy nową radną

Data: 04-05-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Witamy nową radną

Iwona Schulz to nowa powiatowa radna, która zastąpiła na tym stanowisku Almuetaza Nasrullaha. Jej poprzednik zrezygnował z mandatu ze względu na objęcie funkcji wiceprezesa Szpitala Powiatowego w Wyrzysku. Radna, która na co dzień jest dyrektorem Gimnazjum im. Jana Pawła II w Osieku, złożyła ślubowanie podczas kwietniowej sesji.

Tego samego dnia odbyły się jeszcze dwie miłe uroczystości. Najpierw, w imieniu Stadniny Koni w Dobrzyniewie, statuetkę za 60 lat działalności odebrał prezes Felicjan Pikulik. Była to nagroda honorowa, przyznana przez Izbę Gospodarczą Północnej Wielkopolski w ramach konkursu im. Stanisława Staszica.

Chwilę później starosta pilski i przewodniczący Rady uhonorowali brązowym odznaczeniem "Za zasługi dla sportu" Justynę Juskowiak – Justynowicz. Pani Justyna, nauczyciel ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Pile, zasłużyła się wspaniałymi wynikami, uzyskiwanymi przez jej podopiecznych w pływaniu.