„Dwunastka” na salonach

Data: 17-04-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

„Dwunastka” na salonach

Tym razem medalu jeszcze nie było, ale nie mamy wątpliwości, że intensywne treningi już wkrótce przyniosą wymierne korzyści. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 w Pile godnie reprezentowali nasz powiat na wojewódzkim finale ogólnopolskich rozgrywek w piłce nożnej dzieci „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Mimo braku awansu do najważniejszych meczów turnieju, organizatorzy nie szczędzili pochwał naszej młodzieży, stwierdzając, że „Dwunastka” tworzyła najładniej grający zespół finałowych zmagań w Grodzisku Wielkopolskim.

Nagroda też będzie. Kwietniowy występ umożliwi młodym piłkarzom pasjonowanie się finałowym meczem Pucharu Polski pomiędzy Legią Warszawa i Lechem Poznań. Na widowisko, które zostanie zorganizowane na Stadionie Narodowym, zaprosił chłopców Polski Związek Piłki Nożnej. Wyprawa zostanie połączona ze zwiedzaniem największego sportowego obiektu w kraju.

- Serdecznie dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Pile za wsparcie wyjazdu do Grodziska. Dzięki pomocy władz Powiatu nasi reprezentanci mogli godnie reprezentować ziemię pilską na arenie wojewódzkiej – mówią opiekunowie naszych reprezentantów.

Oni zagrali w Grodzisku: Kacper Zieliński, Bartosz Wiza, Szymon Pietraszak, Oliwier Dobosz, Patryk Pisula, Igor Kurzyński, Michał Molak, Kacper Hudzik, Kamil Ptaszkiewicz, Adrian Michala. Trener: Tomasz Kowalski.