O bezpiecznej współpracy człowieka ze środowiskiem

Data: 17-04-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

O bezpiecznej współpracy człowieka ze środowiskiem

Z najróżniejszych części Europy dotarli do Piły uczestnicy międzynarodowej konferencji i wystawy naukowo – technicznej, którą po raz piąty zorganizowali pracownicy „Nafty”, od niedawna funkcjonujący pod szyldem Exalo Drilling S.A. Przeprowadzone w hotelu Gromada spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem specjalistów w branży górniczo – naftowej. Tematem przewodnim dwudniowego zjazdu były bezpieczne metody prac poszukiwawczych i eksploatacyjnych.

W gronie prelegentów znaleźli się wybitni specjaliści z kraju i zagranicy. W tym samym czasie, piętro wyżej, w hotelowym holu swoje oferty prezentowało około trzydziestu wystawców, którzy nie kryli satysfakcji z możliwości uczestnictwa w pilskiej konferencji. W gronie gości honorowych nie zabrakło lokalnych władz. Powiat pilski reprezentowali starosta Franciszek Tamas oraz etatowy członek zarządu Eligiusz Komarowski.