Zespół w pilskiej Komendzie

Data: 25-03-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zespół w pilskiej Komendzie

Kolejne posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego odbyło się w siedzibie Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Pile. To właśnie działalność pilskich strażaków była tematem marcowego spotkania. W pracach Zespołu uczestniczył między innymi starosta pilski Franciszek Tamas.

Organizację i funkcjonowanie krajowego systemu ratowniczo – gaśniczego w powiecie, ze szczególnym zaakcentowaniem roli jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, przedstawił zgromadzonym komendant PSP w Pile Rafał Mrowiński. Obecni mieli także możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem Centrum Ratowniczego i obu pilskich jednostek. Na zakończenie goście zwiedzili ekspozycję sprzętu ratowniczego, jaką przygotowano przed budynkiem Komendy.

Źródło: www.pila.psp.wlkp.pl