Inauguracja jak marzenie

Data: 02-02-2015    Drukuj     UdostÄ™pnij     UdostÄ™pnij

Inauguracja jak marzenie

Pierwszy wystÄ™p judoków UKS 3 PiÅ‚a w 2015 roku zakoÅ„czyÅ‚ siÄ™ dużym sukcesem. Podczas zorganizowanych w Poznaniu Otwartych Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Juniorów MÅ‚odszych zawodnicy trenowani przez Józefa i Tomasza Jopków zdobyli kilkadziesiÄ…t medali.

Po zÅ‚ote krążki siÄ™gnÄ™li: Paula KuÅ‚aga, Magdalena Piotrowska, Katarzyna Wiszniewska, Tomasz Drzewiecki, Igor JasÅ‚owski, Szymon Jęśko – BiaÅ‚ek, Alan MaÅ‚owicki, Adrian Stodolski i Gracjan WyroÅ›lak. Pozostali reprezentanci „Trójki” zdobyli jeszcze pięć srebrnych i tyle samo brÄ…zowych medali. Taki wynik to zwiastun udanego sezonu. Oby tak siÄ™ staÅ‚o!

A kolejna okazja, żeby dopingować naszych mÅ‚odych sportowców już w najbliższÄ… sobotÄ™, 7 lutego: o godzinie 11:00 w hali kaczorskiej podstawówki rozpocznie siÄ™ XII MiÄ™dzynarodowy Turniej Juniorów MÅ‚odszych i Dzieci o Puchar Wójta Gminy Kaczory.

Zapisz siÄ™ na newsletter