Jasełkowa tradycja

Data: 18-12-2014    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Jasełkowa tradycja

Kiedy uczniowie i nauczyciele ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Pile zapraszają na wieczerzę wigilijną, to można być pewnym, że obok wykwintnych dań pojawią się też inne atrakcje. Potwierdzeniem tej niepisanej zasady było spotkanie zorganizowane w przedświąteczną środę, 17 grudnia. Goście placówki, wśród których nie zabrakło starosty Franciszka Tamasa, wicestarosty Stefana Piechockiego oraz księdza Władysława Nowickiego, proboszcza pilskiej parafii pod wezwaniem św. Stanisława Kostki, mieli niewątpliwą przyjemność uczestniczenia w przygotowanych przez Szkołę jasełkach. Serdeczny uśmiech na twarzach osób zgromadzonych tego popołudnia w siedzibie Ośrodka był najlepszą formą podziękowania dla młodych aktorów.

Życzymy Wam, Przyjaciele, Radosnych Świąt!