33 rocznica wprowadzenia stanu wojennego

Data: 12-12-2014    Drukuj     UdostÄ™pnij     UdostÄ™pnij

33 rocznica wprowadzenia stanu wojennego

W dniu 12 grudnia przy pomniku Ofiar Stalinizmu władze Powiatu Pilskiego oddały hołd ofiarom stanu wojennego w 33 rocznicę jego wprowadzenia.

DziÄ™kujÄ™ PaÅ„stwu za dzisiejszÄ… obecność. Za to, że zechcieli siÄ™ PaÅ„stwo wspólnie pochylić nad jednym z najwiÄ™kszych dramatów w najnowszych dziejach naszej ojczyzny - mówiÅ‚ Starosta Pilski Franciszek Tamas. - PamiÄ™tajmy o tragedii stanu wojennego i nie dopuśćmy, aby kiedykolwiek historia zatoczyÅ‚a koÅ‚o. PamiÄ™tajmy, że wszyscy - bez wzglÄ™du na zajmowane stanowiska – tworzymy jeden naród, który nie ma prawa wystÄ™pować przeciw sobie. O podziale na „MY” i „ONI” trzeba zapomnieć raz na zawsze, bo Rzeczpospolita to każdy z nas, bez żadnego wyjÄ…tku – apelowaÅ‚ Starosta Pilski.

Zapisz siÄ™ na newsletter