11.05 2017 Kultura , Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Spotkanie autorskie z Magdaleną Grzybałkowską

Zapraszamy na SPOTKANIE AUTORSKIE z Magdaleną Grzybałkowską, które odbędzie się 11.05.2017 r. (czwartek) o godz. 18.00 w wypożyczalni Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Buczka 14 w Pile.

MAGDALENA GRZYBAŁKOWSKA - reporterka i pisarka. Laureatka nagród dziennikarskich i literackich. Debiutowała książką o księdzu Janie Twardowskim – „Ksiądz Paradoks. Biografia Jana Twardowskiego”, która ukazała się w 2011 roku. „Beksińscy. Portret podwójny”, to kolejna ważna książka w twórczości Magdaleny Grzybałkowskiej, za którą w plebiscycie czytelników Biblioteki Śląskiej w Katowicach otrzymała Śląski Wawrzyn Literacki. Publikacja uznana za Książkę Roku 2014 otrzymała blisko połowę wszystkich oddanych w plebiscycie głosów. W 2016 roku za książkę „1945. Wojna i pokój” Magdalena Grzybałkowska zdobyła Nagrodę Czytelników „Gazety Wyborczej” i weszła do finału Nike 2016.

Szczegóły wydarzenia

Miejsce wydarzenia: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Pile, ul. Buczka 14