29.01 2018 Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

POD HONOROWYM PATRONATEM
STAROSTY PILSKIEGO

I STOWARZYSZENIA INSPEKTORÓW OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

29 stycznia 2018 r. (poniedziałek)
Organizatorzy: Zespół Szkół Ekonomicznych i Młodzieżowy Dom Kultury „ISKRA” przy współudziale prelegentów Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych SIODO p. Violett Dąbrowskiej i p. Beaty Lewandowskiej

Sala widowiskowa:
  1. 10.00 Przywitanie gości, wprowadzenie,wystąpienia zaproszonych gości.
  2. 10.10 p. Violetta Dąbrowska członek SIODO – odczyta list Prezesa SIODO,
  3. 10.30 – 11.30 prelekcja dla młodzieży i pedagogów szkolnych na temat „Ochrona danych osobowych i bezpieczeństwa w sieci” poprowadzi p. Beata Lewandowska (sala widowiskowa)
  4. 10.30- 11.30 prelekcja dla dyrektorów i zaproszonych gości ZBIORY DANYCH OSOBOWYCH
    W JST wg RODO studium przypadku
    połączona z panelem dyskusyjnym w sali konferencyjnej                     p. Violetta Dąbrowska (sala konferencyjna)
  5. 11.30- 12.15 na zakończenie prelekcji dla młodzieży konkurs w formie elektronicznej z nagrodami dotyczący ochrony danych osobowych w życiu codziennym,
  6. 12.00-13.30 prelekcja „ RODO – podejście procesowe” – dla dyrektorów, pedagogów i zaproszonych gości o najnowszych zmianach i regulacjach w ochronie danych – poprowadzi Beata Lewandowska (sala konferencyjna). Czas wolny na pytania i dyskusje.
  7. 13.30 Zakończenie obchodów.

PRELEKCJE ODBYWAJĄ SIĘ RÓWNOLEGLE W DWÓCH SALACH MDK „ISKRA”

Organizator: Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile i Młodzieżowy Dom Kultury ISKRA w Pile

Miejsce wydarzenia: Młodzieżowy Dom Kultury ISKRA w Pile