Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
BIP

Zgłoś swoją gminę do Ogólnopolskiego Konkursu Gmina Przyjazna Rowerzystom!

Data: 13-07-2017    Drukuj     Udostępnij

Zgłoś swoją gminę do Ogólnopolskiego Konkursu Gmina Przyjazna Rowerzystom!

Już po raz szósty odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Gmina Przyjazna Rowerzystom! Do wzięcia udziału w przedsięwzięciu zachęca patron honorowy Związek Powiatów Polskich, którego członkiem jest Powiat Pilski. Wręczenie statuetek i certyfikatów laureatom obędzie się podczas największej rowerowej targowej imprezy w kraju Kielce Bike Expo już we wrześniu!

Konkurs jest szansą na darmową promocję gminy w Polsce, a przede wszystkim wśród wielu środowisk rowerowych zapaleńców i turystów! Związek Powiatów Polskich zachęca do udziału w konkursie, w którym można zdobyć nagrody dla gminy, miasta czy wsi. Oprócz certyfikatów na laureatów czekają m.in.: rower elektryczny od marki TrybEco, vouchery na darmową promocję gminy na stoisku PTTK „Rowerem przez Polskę” podczas VIII Edycji Międzynarodowych Targów Kielce Bike Expo, aplikacja - przewodnik 3D po atrakcjach zwycięskiej gminy, prezentacje gmin na fanpage - Rowerem przez Polskę czy nagrody rzeczowe dla gmin od Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 - Jeśli TY – siostro, bracie rowerowy, a może klubie, organizacjo rowerowa, a może po prostu klubie turystyczny uważacie, że Wasza gmina zasługuje na docenienie i promocję działań związanych z promocją rowerowego stylu życia to jest to czas dla Was! Zgłaszajcie Wasze gminy do naszego konkursu! Jury, jak co roku, pod uwagę weźmie wszelkie działania w Waszej miejscowości. Będą się liczyć nie tylko wielkie inwestycje infrastrukturalne, ale również choćby najmniejsze imprezy rowerowe, wydawnictwa z mapami i przewodnikami, działania promocyjne, akcje, a również cenimy sobie działania lokalnych społeczności, klubów rowerowych czy organizacji! Pokażcie nam co dzieje się w Waszych miastach, gminach i wsiach, a my to ocenimy…i najlepszych docenimy – informuje Tomasz Czeleń z Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, organizator konkursu.

 Pełny regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia dostępne są do pobrania na stronie www.narowerze.pttk.pl / Konkurs Gmina Przyjazna Rowerzystom 2017.