Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
BIP

Polecamy na najbliższy weekend

Data: 14-07-2017    Drukuj     Udostępnij

Polecamy na najbliższy weekend Okres wakacyjny sprzyja wypoczynkowi i miłej zabawie. Państwa szczególnej uwadze polecamy wydarzenia, które odbędą się w najbliższy weekend przy wsparciu Powiatu Pilskiego.
 
Chusta Rezerwisty – sportowe spotkanie po latach, 15 lipca 2017r. (sobota) o godz. 15.00; Wiktorówko (gmina Łobżenica), boisko szkolne przy Szkole Podstawowej
 
Chusta Rezerwisty – sportowe spotkanie po latach to zjazd rezerwistów, czyli wspomnienia byłych żołnierzy służby wojskowej /poborowi/, pokaz sprzętu wojskowego, przegłąd piosenki żołnierskiej, gry i konkursy związane ze służbą wojskową. Odbędą się też zawody sportowe. Podczas imprezy odbędzie się też przemarsz rezerwistów w chustach. Na zakończenie zabawa integracyjna przy muzyce. Organizatorem przedsięwzięcia jest Sołtys i Rada Sołecka wsi Wiktorówko.
 
XVIII Towarzyskie Spotkanie Akordeonistów, 16 lipca 2017r. (niedziela), godz. 15.00; Gminny Ośrodek Kultury
Celem imprezy jest prezentacja amatorskiego ruchu artystycznego, twórców regionalnych, muzyków ludowych, a także popularyzacja akordeonu i muzyki akordeonowej w środowiskach amatorskich.
Spotkanie jest też wydarzeniem towarzyskim pozwalającym spotkać się pasjonatom tego instrumentu, którzy przyjeżdżają do Białośliwia z rodzinami i znajomymi.
 
ZAPRASZAMY :)