03.09 2023
Pod Patronatem Starosty Pilskiego , Kultura Powiat pilski

Koncertowe lato na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile

zapowiedź koncertów gwiazd, które w lipcu, sierpniu i we wrześniu wystąpią na stadionie ptzy Okrzei w Pile  Zapraszamy mieszkańców na koncerty, które odbęda się tego lata na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile.

Wystąpią:

Zespół: Piękni i Młodzi Magdalena Narożna - 15 lipca (sobota) , godz. 22:00.
W połowie lipca zapraszamy na koncertowy wieczór. O godz. 20:00 wystąpi Mikesh (zespół pilski, prowadzony przez Michała Masłowskiego), o 222.00 popularny zespół Piękni  i Młodzi, grający muzykę z pogranicza disco polo i dance.
Po koncertach zaplanowano dyskotekę pod chmurką.

Koncerty Zespołów VERBA I STRACHY NA LACHY - 12 sierpnia (sobota)
- Stawiamy na zespoły pochodzące z Piły. Dwa lata temu koncert zespołu Strachy na Lachy przyciągnął tłumy, jestem pewien, że w tym roku będzie podobnie – mówi starosta.

Podczas Dożynek Powiatowych 3 września (niedziela) gwiazdą wieczoru będzie zespół WEEKEND.

Data wydarzenia: 15.07.2023 00:00 - 03.09.2023 23:00