28.05 2023 Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Rodzinny Piknik Strażacki

Zapowiedź wydarzenia, które odbędzie się 28 maja na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile. Atrakcji podczas Rodzinnego Pikniku Strażackiego nie zabraknieerowych cz 28 maja zapraszamy na Rodzinny Piknik Strażacki i innych służb mundurowych. Zaczynamy o godz. 11.00. Na pikniku tradycyjnie zaprezenują swój sprżet bojowy jednostki KP PSP w Pile jak i OSP. Obecna będzie także Dziecięca i Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Osieka nad Notecią oraz Orkiestra Dęta OSP w Osieku nad Notecią. Będą specjalne pokazy i tory przeszkód dla mieszkańców.

Ponadto zaprezentują się:
  • Straż Pożarna ze 104 batalionu łączności z Wałcza
  • Komenda Powiatowa Policji w Pile
  • Szkoła Policji w Pile
  • Wojskowe Centrum Rekrutacji w Pile
  • 122 batalion lekkiej piechoty 12 WBOT – tor przeszkód dla dzieci
  • Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Pile
  • Sikawka konna (sikawka ma 116 lat) ze Stowarzyszenia Miłośników Sikawki Konnej Gminy Łobżenica. Stowarzyszenie przygotowuje Retro Zawody z sikawką Konną dla służb mundurowych;
  • Miłośnicy aut z czasów PRL (ok. 15 aut)
  • Klasy mundurowe z pilskich szkół.
Tradycyjnie nie zabraknie stoisk handlowych i gastronomicznych, a dla dzieci bezpłatnych zamków dmuchanych i strażackiej piany.

Data wydarzenia: 28.05.2023 11:00 - 28.05.2023 18:00