27.05 2023 Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Rajd rowerowy Bike Krajna 2022

zaproszenie na Rajd rowerowy Bike Krajna 2022 W sobotę 27 maja 2023 r. odbędzie się rajd rowerowy prowadzący szlakami krajeńskimi na obszarze trzech powiatów: pilskiego, sępoleńskiego i złotowskiego.

Organizatorami rajdu są trzy Lokalne Grupy Działania, w powiecie pilskim jest to LGD Krajna nad Notecią, której partnerem jest Starostwo Powiatowe w Pile.
W powiecie pilskim są dwa punkty startowe - ze Stadionu Powiatowego przy Okrzei w Pile oraz z parku w Miasteczku Krajeńskim. Rajd rusza o godz. 7.30.
Zgłoszenia na rajd przyjmowane są do 15 maja 2023 r. na platformie:

https://elektronicznezapisy.pl/event/7960/strona.html

Każdy uczestnik rajdu otrzyma okolicznościową koszulkę rajdową, oryginalny numer startowy z własnym imieniem oraz medal. Uczestnicy rajdu są objęci ubezpieczenie NW.
Na trasie rajdu na uczestników czekają dwa miejsca odpoczynku. Jeden z nich będzie miał miejsce w Osieku nad Notecią, gdzie wydawany będzie poczęstunek. Drugie miejsce to serce Krajny - Łobżenica, gdzie w jednym czasie zjadą się uczestnicy rajdu z trzech powiatów. To właśnie tam odbędzie się część oficjalna, a uczestnicy otrzymają ciepły posiłek.

Wydarzenie objął patronatem honorowym Starosta Pilski Eligiusz Komarowski. Zapraszamy do udziału w rajdzie i do zgłaszania się przez elektronicznezapisy.pl
 

Data wydarzenia: 27.05.2023 07:00 - 27.05.2023 20:00

Zapisz się na newsletter