PAULINA KOMARNICKA

APEL o POMOC dla  PAULINY KOMARNICKIEJ

(zamieszkała w Krzyżu Wielkopolskim)

Paulina Komarnicka od ponad czterech lat choruje na Stwardnienie Rozsiane, ale objawy pojawiły się w 2013 roku. Na przełomie sierpnia i września choroba dała znać o sobie z całą siłą. W przeciągu półtora miesiąca Paulina, która zawsze była aktywna sportowo, zmuszona została do korzystania z kul ortopedycznych i wózka inwalidzkiego. Rozpoczął się wyścig z czasem, gdyż choroba miała charakter postępujący, powodując niemalże każdego dnia dalszą degradację zdrowia.

Od momentu rzutu choroby minęły ponad 2 lata. Czas ten został wypełniony niezliczonymi pobytami w szpitalu. Dziewczyna co miesiąc przyjmuje bardzo silny lek, który ma ją chronić przed kolejnymi atakami choroby. Ponadto, Paulina regularnie jeździ do różnych specjalistów, wykonuje bardzo specjalistyczne badania diagnostyczne, korzysta z zabiegów rehabilitacyjnych, przyjmuje różnego rodzaju suplementy diety, które mają podnieść odporność jej organizmu, ponieważ wskutek przyjmowania leków została ona znacznie obniżona. Leczenie jest bardzo drogie…roczny koszt to 25-30 tysięcy złotych.

 

Paulina należy do wrocławskiej fundacji „Dobro Powraca”. Tam założono jej subkonto, na które można przekazać 1% z podatku, wpisując w formularz PIT następujące dane:

KRS 0000338878,

a jako cel szczegółowy jej imię i nazwisko: PAULINA KOMARNICKA

Istnieje też możliwość dokonywania wpłat gotówkowych na rachunek bankowy fundacji:

Dobro Powraca – Fundacja na rzecz chorych na stwardnienie rozsiane,

cel przelewu: PAULINA KOMARNICKA,

numer rachunku bankowego: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001.
 

Prosimy wszystkich ludzi, którym los innych nie jest obojętny, aby wspomogli nas w dążeniu do poprawy stanu zdrowia Pauliny.

Zapisz się na newsletter