Weź udział w debacie "Wolontariat w czasie pandemii"

Data: 15-12-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Weź udział w debacie "Wolontariat w czasie pandemii"

Debata: Wolontariat w czasie pandemii 17.12.2020

Wasza organizacja/instytucja organizuje wolontariat? Pandemia wpłynęła na Wasz sposób funkcjonowania? A może nic się nie zmieniło?

Zapraszamy wielkopolskie organizacje/instytucje na spotkanie on-line, w ramach którego odbędzie się Debata: Wolontariat w czasie pandemii.

Z wielkopolskimi działaczami/działaczkami podyskutujemy m.in. o tym:
– jak zmieniło się funkcjonowanie organizacji i instytucji podczas pandemii,
– przed jakimi wyzwaniami stoi wolontariat,
– jak czujemy się podczas pandemii,
– jak pandemia wpływa na nasze życie i kondycję psychiczną,
– czy wolontariat w szpitalu jest możliwy.

Do udziału w debacie zaprosiliśmy: Tomasza Kujaczyńskiego – komendanta ZHP Chorągiew Wielkopolska, Zuzannę Stronkę – koordynatorkę wolontariatu poznańskiego oddziału Stowarzyszenia mali bracia Ubogich, Jakuba Wrotka –  koordynatora wolontariatu Stowarzyszenia Lepszy Świat, Natalię Purgacz – koordynatorkę Lokalnego Centrum Wolontariatu oraz Centrum Usług Społecznych w Rawiczu, Joannę Fiałkowską – koordynatorkę wolontariatu poznańskiego oddziału Fundacji Dobrze że jesteś, Annę Kołodziej – koordynatorkę wolontariatu w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego Poznań-PÓŁNOC.

Kiedy: 17.12.2020 (czwartek), godz. 18:30
Gdzie: wydarzenie on-line na platformie Zoom (zalecamy przeglądarkę Chrome)
Organizator: Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych prowadząca Regionalne Centrum Wolontariatu w Wielkopolsce

Spotkanie będzie miało charakter wspólnej dyskusji i wymiany myśli. Nasi goście opowiedzą o swojej perspektywie, ale ciekawi jesteśmy również Waszych opinii i odczuć, jak radzić sobie w czasie pandemii.

Dołącz do nas! Bądźmy dla siebie wsparciem.

Zgłoś się już dziś!

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Korpusu Solidarności – Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030.

Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych jest regionalnym partnerem programu Korpus Solidarności.

Dziękujemy i pozdrawiamy