Zapraszamy na spotkanie ze Stanisławem Janickim pt. "W Starym Kinie"

Data: 24-11-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zapraszamy na spotkanie ze Stanisławem Janickim pt. "W Starym Kinie" Zapraszamy mieszkańców do Centrum Powiatowego ISKRA w Pile na niezwykłe spotkanie pt. „W Starym Kinie”, którego gościem będzie, legendarny - zwłaszcza dla starszego pokolenia - Stanisław Janicki, który przez wiele lat prowadził program pod tym samym tytułem w Telewizji Polskiej.

Program nadawany był w latach 1967–1999 i był najdłużej nadawanym programem filmowym w historii polskiej telewizji. Spotkanie poprowadzi znakomity krytyk filmowy, autor wielu książek, pasjonat kina i literatury Wiesław Kot.

To wyjątkowe spotkanie odbędzie się 29 listopada (wtorek) o godz. 17.00 w dawnym kinie ISKRA przy ul. Kilińskiego w Pile.

Ze względów organizacyjnych prosimy o rezerwację miejsc do 25 listopada, pod nr tel. 67 2109 480 lub e-mail: centrumiskra@powiat.pila.pl

Dawne Kino ISKRA, od momentu zakończenia jego rewitalizacji w ubiegłym roku, tętni życiem, praktycznie nie ma tygodnia, a nawet dnia, aby nie odbywały się tu różne spotkania.

Obiekt udostępniany jest nieodpłatnie – nie tylko szkołom – ale również innym podmiotom np. stowarzyszeniom i instytucjom.

Program wydarzenia znajduje się TUTAJ