Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców. Warto skorzystać

Data: 10-09-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców. Warto skorzystać Są jeszcze wolne miejsca na bezpłatne szkolenia ze sprzedaży towarów na rynki zagraniczne w ramach projektu „Promocja gospodarcza Powiatu Pilskiego”. Czas na zgłoszenie upływa 30 września 2021r.
 
Do projektu mogą się zgłaszać przedsiębiorcy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzący działalność w branżach: „Przemysł Jutra”, „Wnętrza Przyszłości”, „Rozwój oparty na ICT” i „Wyspecjalizowane procesy logistyczne”.
 
Podczas szkoleń przedstawiciele MŚP poznają m.in. strategie wchodzenia na rynki zagraniczne, podstawy eksportu pośredniego i bezpośredniego, zasady sprzedaży produktów na obcych rynkach, a także związane z tym kwestie formalno-finansowe (w tym dot. finansowania eksportu, form płatności oraz dokumentacji i ofert zagranicznych).
 
Ważne: zainteresowani przedsiębiorcy z terenu powiatu pilskiego mogą zgłosić więcej niż jednego przedstawiciela firmy. Planowany termin szkoleń stacjonarnych w Pile to październik/listopad br.
 
Dokumenty rekrutacyjne (w plikach do pobrania) dostępne są na stronie portalu Promocja Gospodarcza TUTAJ oraz w Starostwie Powiatowym w Pile (pokój nr 316, tel. 67 210 93 15). Wypełnione druki należy wysłać lub złożyć w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Nabór do projektu „Promocja gospodarcza powiatu pilskiego” w Kancelarii Starostwa Powiatowego przy alei Niepodległości 33/35, 64-920 Piła.

Wszystkie informacje na bieżąco o realizacji projektu Promocja gospodarcza Powiatu Pilskiego znajdziecie klikając na stronę: biznes.powiat.pila.pl
Więcej o projekcie: Promocja gospodarcza Powiatu Pilskiego - Powiat Pilski
 
 
Zapisz się na newsletter