Uwaga przedsiębiorcy! Nadal trwa rekrutacja na targi zagraniczne i szkolenia. Warto się zgłosić.

Data: 03-12-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Uwaga przedsiębiorcy! Nadal trwa rekrutacja na targi zagraniczne i szkolenia. Warto się zgłosić. Jeszcze do 20 grudnia trwa wstępna rekrutacja na targi wielobranżowe dla przedsiębiorców z terenu powiatu pilskiego oraz na wsparcie szkoleniowo-doradcze w zakresie planowanych działań eksportowych. Zachęcamy do wypełnienia i nadsyłania ankiet.
Rekrutacja odbywa się w ramach realizowanego projektu „Promocja Gospodarcza Powiatu Pilskiego”, na który Powiat Pilski zdobył blisko 1 mln zł z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020. 
Oferta skierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. W ramach projektu przedsiębiorcy będą mieli możliwość udziału m.in. w targach branżowych w USA oraz Niemczech, a koszty związane z wyjazdem (w tym przelot, zakwaterowanie ze śniadaniem) i stworzeniem stoiska wystawienniczego pokryje Powiat Pilski.

Przy pomocy ekspertów zewnętrznych w dziedzinie eksportu np. Polskiego Klastra Eksportowego wytypowaliśmy dla Państwa jedne z ciekawszych z perspektywy przedsiębiorcy targów wielobranżowych w Europie i USA:

TARGI 1 – IMM Kolonia Niemcy (styczeń 2021 r.); ponad 1 000 wystawców, blisko 150 000 odwiedzających; na targi te mogą pojechać przedsiębiorcy działający w branżach: wnętrza przyszłości i przemysł jutra; link do targów: https://www.imm cologne.com/
TARGI 2, Consumer Electronik Show (CES) Las Vegas, USA (styczeń 2021 r.); ponad 4 500 wystawców, 170 000 odwiedzających, na targi te będą mogli pojechać przedsiębiorcy działający w branżach rozwój oparty na ICT i przemysł jutra; https://www.ces.tech/Schedule.aspx

Ponadto zaplanowaliśmy cykl szkoleń z zakresu współpracy zagranicznej, jak przygotować się do wchodzenia na rynki zagraniczne, jak przygotować dokumentację eksportową, ponadto szkolenia będą obejmowały analizę aktualnych bieżących przepisów prawnych dla przedsiębiorców wykraczającą poza temat eksportu. Szkolenia będą prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów zewnętrznych.

Prosimy o dostarczenie wypełnionych pre-ankiet w terminie do 20 grudnia  2019 r. w jednej z wybranych form:
- Pocztą elektroniczną na adres: ue@powiat.pila.pl
- Pocztą, kurierem lub osobiście na adres Biura Projektu: Starostwo Powiatowe w Pile, Wydział Funduszy Pomocowych i Rozwoju, al. Niepodległości  33/35, III piętro, pokój nr 316, 64-920 Piła.

Wszelkich informacji udziela Biuro Projektu – Wydział Funduszy Pomocowych w Starostwie Powiatowym w Pile: tel. 67 210 94 81, pok. 315, e-mail: ue@powiat.pila.pl
Pracownicy Wydziału chętnie pomogą przy wypełnieniu ankiet.

W celu ułatwienia wypełnienia ankiety informujemy, iż kody PKD przypisane do danej branży znajdą Państwo na naszej stronie internetowej TUTAJ

Informacje o branżach, które obejmuje projekt znajdują się także TUTAJ
PLIKI DO POBRANIA
Zapisz się na newsletter