Leokadia Figurniak gościem Zarządu Powiatu w Pile

Data: 31-10-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

 Leokadia Figurniak gościem Zarządu Powiatu w Pile  Eligiusz Komarowski, starosta pilski wraz z pozostałymi członkami Zarządu Powiatu w Pile: wicestarostą Arkadiuszem  Kubichem, Marią Bratkowską, etatowym członkiem Zarządu, Markiem Kamińskim i Przemysławem Pochylskim pogratulowali Leokadii Figurniak - Przewodniczącej Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pile - zdobycia nagrody głównej w konkursie „Viva! Wielkopolski Senior – edycja 2019”. 

Nagroda została przyznana za aktywną działalność na rzecz osób starszych.


Zgłoszenia do konkursu dokonał starosta Eligiusz Komarowski. Wręczenie prestiżowej nagrody odbyło się podczas uroczystej gali w miniony piątek, 25 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.  
- To prestiżowy konkurs. Jeszcze raz serdecznie gratuluję. Do tej pory współpraca układała nam się znakomicie i deklaruję jej kontynuację – zapewnił starosta.

Leokadia Figurniak podziękowała staroście i pozostałym członkom Zarządu za ciepłe słowa, dodając skromnie, że nie liczyła na tak duże wyróżnienie.  

Powiat Pilski wspiera Okręg Pilski PZERiI dotując między innymi spotkania sportowo-rekreacyjne członków Związku w Henrykowie oraz wydarzenia organizowane przez koła terenowe. Wiele imprez Starosta Pilski obejmuje również Patronatem Honorowym.  
Więcej o nagrodzie i laureatce TUTAJ

 
Zapisz się na newsletter