Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
YouTube
BIP

Laureaci „CZADowego konkursu” odebrali czujki tlenku węgla

Data: 19-01-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Laureaci „CZADowego konkursu” odebrali czujki tlenku węgla W Starostwie Powiatowym w Pile wręczono nagrody laureatom „CZAdowego konkursu” organizowanego  przez Starostwo Powiatowe w Pile i Komendę Powiatową Państwowej Straży  Pożarnej w Pile. Tym razem czujki tlenku węgla odebrało 8 mieszkańców powiatu pilskiego.
Zwycięzcom pogratulowali Eligiusz Komarowski, starosta pilski, Arkadiusz Kubich wicestarosta pilski oraz starszy kpt. Paweł Kamiński z Komendy  Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile.
- Celem tego konkursu jest promowanie bezpiecznych zachowań i uświadamianie mieszkańcom naszego powiatu jak niebezpieczny jest tlenek węgla i jak się przed nim chronić. Jako laureaci konkursu posiadacie Państwo na ten temat dużą wiedzę i jesteście promotorami tego konkursu. Gratuluję! – powiedział Eligiusz Komarowski, starosta pilski.  
Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski, wręczając czujki tlenku węgla, zaznaczył.
- Czad to niebezpieczny gaz zwany cichym zabójcą. A te małe urządzenia mogą uratować nam życie. Wykrywają nawet najmniejsze jego ilości i ostrzegają nas o zagrożeniu.
„CZADowy konkurs” organizowany jest od początku 2017 roku. Teraz odbyła się już jego trzecia edycja. Ale nadal trwa, zakończy się 31 marca. Do tego czasu można jeszcze wziąć w nim udział i wygrać czujkę.
Warunkiem udziału w konkursie jest prawidłowe wypełnienie ankiet, które znajdują się na naszej stronie: TUTAJ
© Copyrights Starostwo Powiatowe w Pile   |   Polityka prywatności
Agencja Interaktywna Sun Group