Ruszył CZADowy konkurs. Zapraszamy!

Data: 08-11-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Ruszył CZADowy konkurs. Zapraszamy! Ruszyła III edycja "CZADowego konkursu", która będzie trwała do 31 marca 2019 r. Konkurs tradycyjnie organizowany jest wspólnie przez Powiat Pilski i Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Pile. Wśród mieszkańców powiatu pilskiego, którzy prawidłowo wypełnią ankietę rozlosowane zostaną czujki czadu. Zapraszamy do udziału w konkursie.  

Starosta Pilski Eligiusz Komarowski oraz bryg. Rafał Mrowiński Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Pile podpisali umowę o realizacji programu edukacyjnego dotyczącego „CZADowego konkursu”. Konkurs jest integralną częścią "Programu edukacyjnego bezpieczeństwa pożarowego" realizowanego przez Starostwo we współpracy z Komendą Powiatową PSP w Pile.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców powiatu pilskiego, którzy:
- w czasie jego trwania prawidłowo wypełnią ankietę konkursową i złożą ją osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pile;
- bądź wyślą wypełnioną ankietę za pośrednictwem Poczty na adres: Starostwo Powiatowe w Pile, al. Niepodległości 33/35, 64-920 Piła z dopiskiem „CZADowy konkurs”, decyduje data wpływu do Starostwa.
- posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, bądź uzyskają zgodę opiekuna prawnego.

Tradycyjnie wśród osób, które prawidłowo wypełnią ankietę raz w miesiącu wylosujemy 4 czujki czadu. Już można pobierać ankiety i je wypełniać. Najbliższe losowanie na początku grudnia.
- Pytania konkursowe są proste i nikt nie powinien mieć kłopotu z udzieleniem prawidłowych odpowiedzi. Zależy nam, aby w konkursie wzięła udział jak największa grupa osób. Chcemy w ten sposób propagować wiedzę na temat zagrożeń jakie niesie ze sobą tlenek węgla i jak się przed nimi chronić - zachęca Eligiusz Komarowski, Starosta Pilski. 

Poniżej regulamin konkursu i ankieta.
PLIKI DO POBRANIA
Zapisz się na newsletter