27 czerwca rozpoczyna się dwudziesty piąty sezon wakacyjnych SOBÓT NA DWÓCH KÓŁKACH, sztandarowej imprezy Pilskiego Oddziału PTTK.
Aż do ostatniej letniej soboty, 29 sierpnia – ZAWSZE W SOBOTĘ! ZAWSZE Z PLACU ZWYCIĘSTWA! ZAWSZE O GODZINIE 14.00. ruszać będą cykliści na rowerowe wycieczki w okolicach Piły.
Zero zapisów, zero wpisowego, wystarczy zjawić się na starcie na sprawnym rowerze i dołączyć do grupy a na mecie, po przejechaniu około 35-45 kilometrów, czeka dyplom, odcisk pamiątkowej pieczątki (patrz załącznik) oraz losowanie drobiazgów z „worka szczęścia”.
Zapraszamy rowerzystów indywidualnych, rodziny, grupy przyjaciół i dzieci - wyłącznie pod opieką dorosłych!