Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
YouTube
BIP
24.02 2020 Koncert , Kultura

Ostatki w Galerii BWA w Pile z Eljazz Quartet!

Ostatki w Galerii BWA w Pile z Eljazz Quartet! W poniedziałek, 24 lutego br. o godz. 19 w Galerii Biura Wystaw Artystycznych i Usług Plastycznych w Pile ze specjalnym koncertem wystąpi Eljazz Quartet w składzie: Asia Czajkowska – śpiew, Wojciech Gogolewski – fortepian, Janusz Mackiewicz – kontrabas oraz Józef Eliasz – perkusja. Polecamy, wstęp wolny. 

W programie znajdą się utwory muzyki filmowej jak również standardy jazzowe. Urozmaicony repertuar i mistrzowskie wykonanie sprawi, że koncert na długo zapadnie w pamięci słuchaczy. Wszyscy artyści mają bardzo duży dorobek artystyczny i współpracują z najlepszymi muzykami z Polski i świata.

Józef Eliasz – to wybitna postać polskiego jazzu, producent muzyczny, dyrygent, perkusista, twórca i kierownik Big Bandu Eljazz. Niedawno – 1 września 2019 r. mieliśmy okazję go podziwiać podczas niezapomnianego Pilskiego Jubileuszowego Koncertu Galowego „Wolność / Freedom”. Solo na perkusji w wykonaniu Mistrza wywołało prawdziwy aplauz i na długo zapadło w pamięci słuchaczy.

Wstęp na koncert jest wolny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc będą obowiązywały zaproszenia.
Informujemy, że będzie można je otrzymać w Biurze Wystaw Artystycznych i Usług Plastycznych w Pile w terminie od 10 lutego br. (do wyczerpania puli) w godzinach od 11 – 15.
© Copyrights Starostwo Powiatowe w Pile   |   Polityka prywatności
Agencja Interaktywna Sun Group