11.11 2019 Koncert , Pod Patronatem Starosty Pilskiego , Sport Powiat pilski

Niepodległościowy Hubertus w Górce Klasztornej

Zaczynamy o godz. 10.00 mszą świętą z oprawą muzyczną świetnego zespołu mandolinistów Frygi z Łąkie pod dyrekcją Stanisława Gortata. Po mszy odbędzie się koncert patriotyczny. Tego dnia na wszystkich uczestników czekać będzie wiele atrakcji. Będzie m.in. wspólne ognisko. To będzie niezwykły Dzień Niepodległości połączony z Hubertusem, na który zapraszamy jako Stowarzyszenie Formacja Dźwierszno wspólnie z Sanktuarium Maryjnym w Górce Klasztornej. Drodzy mieszkańcy, koniarska brać! Przybywajcie 11 listopada do Górki Klasztornej. W ten niezwykły dzień zgromadźmy się wspólnie aby świętować Niepodległość. Zapraszamy na pieczonego wołu, nie gotujcie więc obiadu w domach. Zapraszamy z całego serca - mówi prezes Włodzimierz Paprocki.

Wydarzenie wsparli i objęli patronatem honorowym: marszałek województwa wielkopolskiego Marek Woźniak, starosta pilski Eligiusz Komarowski oraz burmistrz Łobżenicy Piotr Łosoś.

Organizator: Stowarzyszenie Formacja Dźwierszno i Sanktuarium Maryjne w Górce Klasztornej

Data wydarzenia: 11.11.2019 10:00 - 11.11.2019 18:00

Miejsce wydarzenia: Sanktuarium Maryjne w Górce Klasztornej