11.11 2024

Cykl "Biegaj z nami 2024" w gminach powiatu pilskiego

Cykl "Biegaj z nami 2024" w gminach powiatu pilskiego Powiat Pilski razem  przedstawicielami gmin oraz organizacji sportowych ustalił  tegoroczny terminarz i regulamin cyklu „Biegaj z nami”.

20 stycznia 2024 roku w Starostwie Powiatowym w Pile odbył się Konwent przedstawicieli władz samorządowych z terenu powiatu pilskiego i organizacji sportowych, podczas którego ustalony został tegoroczny terminarz i regulamin cyklu „Biegaj z nami”.

Składał się on będzie z 7 biegów, które odbędą się w 5 gminach powiatu pilskiego: Łobżenica, Piła, Szydłowo, Ujście oraz Wyrzysk.

Lista biegów przedstawia się następująco:
– Papieski Bieg Przełajowy im. św. Jana Pawła II (6 kwietnia - Szydłowo)
– Bieg im. Alojzego Graja (26 maja - Łobżenica)
– Bieg im. E. Wojciechowskiego „Olka” (8 czerwca - Wyrzysk)
– Leśna Dycha (31 sierpnia - Piła)
– Bieg i Marsz Trzeźwości (28 września - Szydłowo)
– Bieg im. Ujskich Powstańców Wielkopolskich (12 października – Ujście)
– Bieg Niepodległości (11 listopada - Piła)

Zapisy już trwają. Szczegóły TUTAJ

Data wydarzenia: 06.04.2024 08:00 - 11.11.2024 14:00