22.09 2023 Koncert

Koncert Doroty Miśkiewicz i Toninho Horta

Koncert Doroty Miśkiewicz i Toninho Horta 22 września zapraszamy na kolejny koncert w nowej Strefie Rekreacji przy budynku Starostwa Powiatowego w Pile. O godz. 20.30 na scenie wystapi Dorota Miśkiewicz znakomita jazzowa wokalistka. Towarzyszyć jej będzie Toninho Horta. Wstęp jest bezpłatny.
 
Koncert promuje najnowszą płytę Doroty Miśkiewicz nagraną w Rio de Janeiro, która ukazała się na rynku kilka dni temu. Artyści stworzyli wyjątkowy materiał składający się z najpiękniejszych piosenek należących do kanonu muzyki brazylijskiej, w tym kompozycje Toninho Horta.
 
Jak przystało na muzykę, której emocjonalny wachlarz rozpościera się od śmiechu do łez – są to zarówno pogodne piosenki, wyczarowujące obraz słonecznej plaży, jak i utwory bardziej poetyckie, naznaczone typową dla bossanovy tęsknotą i melancholią.
 
Liderom na scenie towarzyszyć będą niezwykle charyzmatyczny basista – Michael Pipoquinha, uznawany za muzyczne objawienie Brazylii ostatniego dziesięciolecia i Bodek Janke –wszechstronny perkusista, „mistrz wielu dialektów”, zabierający słuchacza w podróż przez wszystkie kontynenty.

Przypominamy, że także 22 września o godz. 18.30 w Strefie Rekreacji wystąpi Mieczysław Szcześniak i Joanna Gajda wraz z dziećmi z Młodzieżowego Domu Kultury w Pile.

 

Data wydarzenia: 22.09.2023 20:00 - 22.09.2023 22:00

Miejsce wydarzenia:

Zapisz się na newsletter