19.03 2022 , Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Pilskie Powiatowe Targi Edukacyjne

Pilskie Powiatowe Targi Edukacyjne Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią powracają „PILSKIE POWIATOWE TARGI EDUKACYJNE”, które odbędą się 19 marca, po raz pierwszy w Powiatowej Hali Sportowej przy Pola w Pile.

Na targach zaprezentują się wszystkie szkoły i placówki oświatowe prowadzone przez Powiat Pilski, które zaprezentują bogatą ofertę kształcenia w liceach ogólnokształcących oraz kształcenia zawodowego w branżowych szkołach i technikach.
Przypominamy, że stworzyliśmy bogatą ofertę m.in. klas „mundurowych” zarówno na poziomie liceów ogólnokształcących jak i techników: policyjne i strażackie, technik logistyk wojskowy i strażacki, Odział Przygotowania Wojskowego czy elitarny kierunek w ramach programu MON „CYBER.MIL z klasą” w pilskim Mechaniku.

Zainteresowaniem cieszy się również nowa klasa multimediów w Zespole Szkół Ekonomicznych  w Pile - to bardzo przyszłościowy kierunek, który także polecamy.
Szczegółowa oferta będzie dostępna  w „Informatorze Edukacyjnym 2022/2023”, który każdy będzie mógł  otrzymać podczas targów, będzie on również dostępny na naszej stronie internetowej www.powiat.pila.pl oraz na stronie: www.edu.powiat.pila.pl

- Serdecznie zapraszam na Powiatowe Pilskie Targi Edukacyjne. Jestem przekonany, że w bogatej ofercie naszych szkół ponadpodstawowych każdy znajdzie swój kierunek kształcenia, który pozwoli zarówno doskonale przygotować się na studia, jak i kształcić się w różnych zawodach, na najwyższym poziomie. Targi będą także okazją do spotkania z nauczycielami i rozmów ze starszymi koleżankami i kolegami  – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski. 
 


Organizator: Starostwo Powiatowe w Pile

Data wydarzenia: 19.03.2022 10:00 - 19.03.2022 14:00Miejsce wydarzenia: Powiatowa Hala Sportowa, Piła, ul Wincentego Pola 11

Zapisz się na newsletter