17.10 2021 Sport , Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Turniej Charytatywny dla Mariusza Markowskiego pod Skrzydłami Orłów Górskiego

Turniej Charytatywny dla Mariusza Markowskiego pod Skrzydłami Orłów Górskiego  
Turniej odbędzie się 17 października na stadionie sportowym w Miasteczku Krajeńskim.  Będzie składał się z dwóch części – rywalizacji turniejowej młodych piłkarzy i rywalizacja turniejowa dorosłych piłkarzy.

Po trzy najlepsze drużyny mają otrzymać pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy.

Turniej kierowany jest do drużyn z północnej Wielkopolski, w tym z Powiatu Pilskiego.

W wydarzeniu mają wziąć udział członkowie legendarnej drużyny Kazimierza Górskiego: Andrzej Strejlau, Lesław Ćmikiewicz, Jerzy Kraska, Andrzej Szarmach. Obecny ma być także syn Kazimierza Górskiego, Dariusz.

Goście będą mówić o piłce nożnej i sukcesach Orłów Górskiego. Ponadto wydarzenie będzie też okazją do wspomnień o meczu, który rozegrany został 10 lat temu w Miasteczku Krajeńskim. Drużyna Orłów Górskiego, w składzie której wystąpili m.in. Andrzej Szarmach, Robert Gadocha, Lesław Ćmikiewicz, Włodzimierz Ciołek, Marek Kusto, Kazimierz Kmiecik czy Jerzy Kraska, rywalizowała wtedy z drużyną „Doliny Noteci”.

W programie: charytatywna strażacka grochówka, charytatywna kawiarenka, licytacje piłkarskich gadżetów i wata kręcona przez Księdza Proboszcza.

Celem turnieju jest być zbiórka środków, które przekazane zostaną na rehabilitację dziennikarza sportowego Mariusza Markowskiego.
 

Data wydarzenia: 17.10.2021 10:00 - 17.10.2021 17:00Szczegóły wydarzenia


Miejsce wydarzenia: Boisko przy ul. Poniatowskiego w Miasteczku Krajeńskim

Zapisz się na newsletter