11.10 2021 Pod Patronatem Starosty Pilskiego , Kultura Powiat pilski

Spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem pt. „Jak nas słyszą, tak nas widzą”.

Spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem pt. „Jak nas słyszą, tak nas widzą”.  Zapraszamy na wykład prof. Jerzego Bralczyka pt. „Jak nas słyszą, tak nas widzą”.

Jerzy Bralczyk - polski językoznawca i gramatyk, profesor nauk humanistycznych, specjalista w zakresie języka mediów, reklamy i polityki. Jeden z popularnych autorytetów normatywnych w dziedzinie języka polskiego.

Spotkanie zostało zrealizowane w ramach projektu pn. „Kocham, lubię, szanuję”. Projekt otrzymał dofinansowanie Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu "Ojczysty dodaj do ulubionych", wsparcia finansowego udzielił również Powiat Pilski.

Wykład odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury „ISKRA” w Pile – 11 października 2021 r. o godz. 17.00.

UWAGA – ze względu na duże zainteresowanie - na spotkanie obowiązują zaproszenia, które są do odbioru w Wypożyczalni Biblioteki Głównej, ul. Staromiejska 14, tel. 67 351 79 03 wew. 35.

Organizator: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Pile

Data wydarzenia: 11.10.2021 17:00 - 11.10.2021 19:00