09.10 2021 Sport , Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Mecz KPS Stalpro Joker Powiat Pilski - WKS Sobieski Arena Żagań

Mecz KPS Stalpro Joker Powiat Pilski - WKS Sobieski Arena Żagań Inauguracja sezonu w Pile, zapraszamy wszystkich fanów siatkówki na pierwszy mecz ligowy przed własną publicznością.
Zabierzcie rodziny, przyjaciół, znajomych, a nawet nieznajomych! Cały powiat pilski melduje się w sobotę 9 października o 16:00 w Powiatowej Hali Sportowej przy ul. Wincentego Pola 11.

W 2. kolejce Stalpro Joker Powiat Pilski zmierzy się z ubiegłorocznym uczestnikiem turnieju finałowego o awans do I ligi - WKS Sobieski Arena Żagań.
Pilanie udanie zaczęli sezon znacząco wygrywając na wyjeździe z SPS Konspol Słupca.
Tego samego nie może powiedzieć WKS Sobieski Arena Żagań. Zespół z województwa lubuskiego przegrał z ENEA Energetykiem Poznań 1:3.
Goście podrażnieni nieudanym początkiem rozgrywek z pewnością będą mocno zmotywowani, pilanie zaś nie zamierzają odpuszczać i będą walczyć o kolejne ligowe punkty. Atmosfera z pewnością będzie gorąca.

ℹ️ Najważniejsze informacje:
 Początek spotkania: 16:00