14.11 2023 Sport

Włącz aktywność - spotkanie ze znanymi sportowcami w hali przy Pola

Włącz aktywność - spotkanie ze znanymi sportowcami w hali przy Pola W najbliższy wtorek 14 listopada 2023 r. w Powiatowej Hali Sportowej przy ul. W. Pola w Pile odbędzie się wydarzenie pn. „Włącz Aktywność”. Jest to projekt realizowany przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki nieprzerwanie od 2017 roku, realizowany w miastach w całej Polsce. Piła będzie gospodarzem po raz pierwszy.

"Włącz Aktywność" to program zachęcających dzieci i młodzież do aktywności. Aby jeszcze mocniej zainspirować młodych ludzi do "włączenia aktywności" i dotrzeć do młodzieży w projekcie udział biorą mistrzowie i mistrzynie olimpijskie oraz medaliści mistrzostw świata w połączeniu z udziałem osobowości, które kochają sport i z pasją oddają się sportom powszechnym.

Do Piły przyjedzie złoty medalista olimpijski z Tokio – Dawid Tomala. Pilską halę odwiedzą również Wicemistrzyni Świata w Biathlonie - Weronika Nowakowska oraz goście, którzy niewątpliwie mogą być inspiracją dla młodzieży: Robert Rataj, który biegał w maratonach na 6 kontynentach oraz Patrycja Talar, która wygrała bieg "Wings for life Polska".

Początek wydarzenia zaplanowany został na godzinę 10:00.

Data wydarzenia: 14.11.2023 10:00 - 14.11.2023 12:30