27.09 2023
, Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Targi Edukacyjne dla Maturzystów EDU DAY PIŁA 2023

Targi Edukacyjne dla Maturzystów EDU DAY PIŁA 2023 Zapraszamy na Targi Edukacyjne dla Maturzystów EDU DAY Piła 2023, które odbędą się 27 października w Hali Sportowej Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile.

To wydarzenie skierowane do maturzystów, którzy będą mieli okazję poznać ofertę znanych uczelni z całego kraju.

Podczas targów zaprezentują się m.in.:
- Politechnika Gdańska, UMK w Toruniu, Politechnika Morska, Pomorski Uniwersytet Medyczny, Wojskowa Akademia Techniczna, Politechnika Koszalińska, Politechnika Bydgoska, Uniwersytet Szczeciński,  Akademia Sztuki Szczecin, Wyższa Szkoła Zdrowia i Urody w Poznaniu oraz rodzime uczelnie ANS w Pile, ANS Wałcz.

Obecni będą również przedstawiciele Wojskowego Centrum Rekrutacji w Pile i Szkoła Policji w Pile.

Do dyspozycji będą także eksperci, którzy podzielą się wiedzą o nowoczesnych trendach edukacji i potrzebach rynku pracy. Będzie okazja do skorzystania z porad doradców zawodowych.
Wydarzenie patronatem honorowym objął Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Organizator: Agencja 123Concept

Data wydarzenia: 27.10.2023 09:30 - 27.09.2023 13:00