07.10 2023 Pod Patronatem Starosty Pilskiego , Sport , Powiat pilski

IX Bieg i Marsz Trzeźwości

IX Bieg i Marsz Trzeźwości  7 października w Starej Łubiance odbędzie się IX Bieg i Marsz Trzeźwości. Łapcie szczegóły i zaglądajcie na stronę http://biegamy.org/ Stowarzyszenia Biegaczy Gminy Szydłowo, które szykuje dla Was to fantastyczne wydarzenie!

Podczas IX Biegu i Marszu Trzeźwości wspieramy charytatywnie wybrane dziecko z terenu Gmina Szydłowo, które wymaga leczenia i rehabilitacji.
7 kilometrowa trasa, ze zróżnicowaną nawierzchnią, poprowadzi tylko drogami polnymi i leśnymi, a przy tym daje możliwość rozkoszowania się jedynymi w swoim rodzaju walorami krajoznawczymi okolic Starej Łubianki.
PATRONAT: Wójt Tobiasz Wiesiołek, Eligiusz Komarowski
ORGANIZATORZY: Gmina Szydłowo, Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo, Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Starej Łubiance, Ochotnicza Straż Pożarna w Starej Łubiance.

7 października (sobota), start do biegu głównego o godz. 11:00 przy Zespole Szkół - ul. Polna 8 w Starej Łubiance.

Organizator: Stowarzyszenie Biegaczy Powiatu Pilskiego

Data wydarzenia: 07.10.2023 11:00 - 07.10.2023 14:00