24.09 2023 Kultura , Koncert , Pod Patronatem Starosty Pilskiego , Powiat pilski

Wieczór w stylu krajeńskim

Wieczór w stylu krajeńskim 24 września jedyny i niepowtarzalny Wieczór w stylu krajeńskim, który odbędzie się w Gminny Ośrodek Kultury w Białośliwiu.
Wyjątkowy pokaz mody i stroje uszyte przez Creownia z motywem krajeńskim ze wspaniałymi modelkami nie tylko z Gminy Białośliwie.
Sesja fotograficzna o charakterze międzypokoleniowym wykonana przez Robert Judycki.
Wyśmienite warsztaty kulinarne i możliwość degustacji dań przygotowanych przez KGW "Kłodzianki":
-flaki drobiowe
-babka ziemniaczana
-filet w pulchnym cieście faszerowane pieczarkami
-kotlety warzywne
-mielone w waflu
-dorsz w cieście piwnym
-racuchy
-gofry
Całość przeplatana muzycznymi niespodziankami, które przygotowali Krzysztof Koniarek- wokal Mikołaj Wienke -saksofon Karolina Sydorowicz -skrzypce Jakub Herfort art -wokal Klaudiusz Kapłon- wokal.

Nie zabraknie również wątku tanecznego dzięki Mykhailo Potapov i Polina Potapova.
Nie może Cię zabraknąć. Spędź z nami niedzielne popołudnie i baw się doskonale.

Wydarzenie realizowane w związku z realizacją projektu pn. „Krajna kolorem malowana” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Etno-Polska. Edycja 2023.

Organizator: Powiat Pilski, Gminny Ośrodek Kultury w Białośliwiu

Data wydarzenia: 24.09.2023 17:00 - 24.09.2023 20:00